Kurs przewodnikowski “Asteroida P”

Zespół Kadry Kształcącej Hufca ZHP Sopot zaprasza na kurs przewodnikowski „Asteroida P”
Terminy i miejsca biwaków:
  • 20-22.03.2020 r. w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 3, Gdynia ul. Nagietkowa 73;
  • 03-05.04.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 8, Gdynia ul. Orłowska 27/33;
  • 17-19.04.2020 w siedzibie Hufca ZHP Sopot, Sopot Al. Niepodległości 679
Uwaga! Lista zgłoszonych jest pełna, osoby które zapiszą się od dnia 21.02 zostaną wpisane na listę rezerwową.
Zgłoszenia przyjmujemy do 01.03.2020 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego
Po zgłoszeniu należy dosłać skanem zgody komendanta i rodziców (osoby niepełnoletnie). Wzór zgód znajduje się na końcu regulaminu.
Zapoznajcie się z regulaminem PRZED wypełnieniem formularza zgłoszeniowego!
Składka zadaniowa wynosi:
  • 200 zł dla harcerzy Hufca ZHP Sopot
  • 240 zł dla pozostałych
Kwotę należy uiścić do dnia 09.03.2020 r. po wcześniejszym otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na kurs.
Wpłat należy dokonać na konto Hufca ZHP Sopot Pekao 84124054001111001064466140 tytułem „DSCZ KURS PWD imię i nazwisko”
W czasie biwaków będziemy nocować w szkołach, w związku z tym pamiętajcie o zabraniu śpiworów i karimat, przyda się też obuwie na zmianę. Zapewniamy obiad (i dobre przekąski), pamiętajcie o tym żeby zabrać jedzenie na kolacje i śniadania, koniecznie też spakujcie kubki, menażki i sztućce, bidony na wodę i eko siatki. Staramy się zminimalizować zużycie plastiku.
Pamiętajcie o kompletnym umundurowaniu i jeśli pogoda będzie tego wymagała kurtki przeciwdeszczowe, odpowiednie spakujcie też inne harcerskie bibeloty i niezbędne rzeczy.
Uczestnikiem może zostać:
  • osoba która rocznikowo ma 16 lat
  • ma opłacone składki członkowskie
  • posiada zgodę komendanta swojego hufca na udział
  • posiada wiedzę i umiejętności na poziomie samarytanki/ćwik
Jak zdać? Nic trudnego!
Wymagana jest obecność na wszystkich zajęciach i aktywny w nich udział, wykonanie zadań w trakcie biwaków i pomiędzy nimi, i pozytywna ocena prowadzących.
Kontakt: Komendantka kursu phm. Martyna Zakrocka (SOKK) mail: [email protected]