Zimowisko 2020 “Lumos”

Witajcie Młodzi Czarodzieje!

Wyjazd na zimowisko:

UWAGA! Uległa zmiana godziny wyjazdu! Spotykamy się 18.01 sobota godzina 8:30 przy kasach biletowych na Dworcu PKP w Gdyni.

23.01 czwartek około  godziniy 14:00 w tym samym miejscu

Czas po raz kolejny wyruszyć do Harcerskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa z Hufcem Sopot! Dołącz do naszych czarodziejskich domów i przekonaj się, jakie magiczne przygody czekają na Ciebie w Harcerskim Hogwarcie!
W tym roku dołącz do jednej z magicznej grupy:
  • dzielne zuchy
  • dobroduszni harcerze
  •  ciekawscy harcerze starsi
  • kreatywni adepci kursu przybocznych
Poniżej wszystkie najważniejsze informacje, nie czekaj na długo ze zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczny termin składania kart i płatności upływa 8 grudnia 2019!
Data: 18 – 23 stycznia 2020r
Miejsce: Zespół Szkolno -Przedszkolny w Redzikowie
Wyjazd i powrót: Gdynia, podróż PKP do Słupska, dalej ZKM Słupsk do Redzikowa. Szczegóły podane bliżej termin na Stronie Hufca Sopot.
Koszt:
430 zł – członkowie Hufca Sopot
400 zł – członkowie Hufca Sopot, ze zniżką dla rodzeństwa
Link do pobrania karty zalecane i warunki uczestnictwa:
Karta kwalifikacji dla niepełoletnich użytkowników zimowiska
Karta kwalifikacji dla pełnoletnich użytkowników zimowiska
Karta warunków uczestnictwa w Zimowisku

UWAGA! Koniecznie należy użyć roku wydania szczepienia dziecka.

Proszę również pamiętać, że karty muszą być podpisane przez obojga rodziców!

Termin płatności i skład kart: 8 grudnia 2019 r
Niedotrzymanie w / w terminie może skutkować skreśleniem z listy użytkowników.
Dane do przelewu:
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska Hufiec Sopot
Glin Niepodległości 679, 81-854 Sopot, tel. 58 551 00 36,
Pekao: 84124054001111001064466140
Tytułem: “DSCZ Harcerska Akcja Zimowa imię i nazwisko dziecka”
 Organizator zapewnia:
  1. Wykwalifikowana i doświadczona kadrę (zgodnie z przepisami państwowymi i ZHP). Kadrę zimowiska zalecane wolontariusze – instruktorzy Hufca ZHP Sopot.
  2. Przejazd użytkowników pociągiem na miejsce oraz powrót do Sopotu. Informujemy, że trasa przejścia od przystanku ZKM do szkoły w Redzikowie wynosi około 500 m. Proszę o odpowiednie spakowanie plecaków.
  3. Cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja przygotowane przez Firmę Cateringową usługi świadczące usługi na terenie szkoły. Należy posiadać menażkę, kubek oraz niezbędnik. Na zimowisku odbywają się usługi w kuchni.
  4. Zakwaterowanie w szkole w salach. Należy posiadać własny śpiwór, poduszkę oraz karimatę.
  5. Program prowadzony metodą harcerską.
  6. Organizator odpowiada za zdrowie i bezpieczeństwo Uczestnika w czasie zimowania od momentu wyjazdu do czasu obsługi opiekun po powrocie na miejsce zbiórki.
  7. Organizator nie odpowiada za zmiany w wyniku zimnego wyniku wynikającego z niezależnych funkcji: warunki atmosferyczne, decyzje dotyczące opcji, samorządowych i innych instytucji.
  8. Organizator, ze względu na specyfikę zimowiska harcerskiego, nie zapewnia szczególnej ochrony cennych rzeczy osobistych lub sprzętu elektronicznego. Organizator zastrzega, że ​​w przypadku zniszczenia, zgubienia lub innej utraty ww. sprzęt nie podlega zasięgowi.
  9. Opiekun dziecka pokrywa wszystkie dodatkowe koszty dostępne z opóźnionym odbiorem Uczestnika z miejsc zbiórki.
Pełne informacje na temat warunków uczestnictwa Państwa w kartach kwalifikacyjnych. Proszę o zapoznanie się z nimi przed zgłoszeniem dziecka na zimowisko.
Wykaz niezbędnego wyposażenia dziecka:
  • Śpiwór (+ ew. Jasiek)
  • Karimata
  • Mundur harcerski, beret i jednolite spodnie mundurowe czarne, zielone lub ciemne (nie dresy)
  • Buty zimowe
  • Buty na zmianę z białą podeszwą do chodzenia po szkole
  • Strój sportowy oraz kąpielowy
  • Ciepła kurtka przeciwdeszczowa
  • Ręcznik
  • Ciepły ubiór (sweter / bluza / polar, długie spodnie)
  • Odpowiednia ilość bielizny osobistej, piżama
  • Przybory do mycia