KURS PRZEWODNIKOWSKI “LIGA OŚWIECONYCH” HUFCA ZHP SOPOT

Jeśli chcesz:
przeżyć niesamowitą przygodę w harcerskim gronie,
 zwiększyć swoje harcerskie supermoce,
poznać nowe tajniki harcerskiego kadrowania
 i wstąpić na ścieżkę, którą kroczą instruktorzy ZHP
to ten kurs jest dla Ciebie!GARŚĆ SUPER INFORMACJI:

Terminy i miejsca:
28-30.10.2016 ? Pępowo
18-20.11.2016 ? okolice Trójmiasta
10-12.02.2017 ? sam się przekonaj

Zgłoszenia do 30 września 2016 na adres: [email protected]. Aby dołączyć do tego zaszczytnego grona wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, stopień, nr karty członkowskiej, hufiec, obecnie pełnioną funkcję, datę urodzenia). Po zakwalifikowaniu prześlemy ankietę do uzupełnienia, którą należy mieć ze sobą na pierwszym biwaku.

Ekwipunek: każdy superbohater potrzebuje kilku gadżetów np. śpiwór, karimata, menażka, kubek i sztućce, odpowiedni super turystyczny strój (no i regulaminowy mundur rzecz jasna) i inne harcerskie bibeloty, bez których nie możecie żyć. Nie spotkaliśmy jeszcze bohatera, który nie musiałby jeść, więc szamka na śniadania i kolacje mile widziana (obiad i coś pysznego zapewniamy).

Składka zadaniowa: 150zł dla członków Hufca ZHP Sopot, 180zł dla pozostałych płatna do 7 października tytułem ?Dodatkowa składka członkowska zadaniowa ? kurs pwd? na konto Hufca ZHP Sopot: mBank 49 1140 2017 0000 4402 1306 8480.

Jak zdać? Wymagana jest: obecność na wszystkich zajęciach i aktywny w nich udział, wykonanie zadań, pozytywna ocena prowadzących zajęcia.

Kontakt: komendantka kursu hm. Joanna Brudzyńska (BOKK), mail:[email protected]

kurs_pwd_2016_ulotka_mala