Lato z harcerską przygodą!

Harcerska i zuchowa przygoda z Hufcem ZHP Sopot!

Dwa tygodnie harcerskiej i 10 dni zuchowej przygody z Hufcem ZHP Sopot w Siemianach nad jeziorem Jeziorak.

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na Obóz harcerski i Kolonię zuchową w klimacie Starej Baśni. Poznamy polskie legendy i podania, początki państwa polskiego, dowiemy się czy króla Popiela naprawdę zjadły myszy i gdzie żyli pierwsi Piastowie. Fabularna lekcja historii, w duchu metody harcerskiej i z rówieśnikami w pięknej okolicy, nad Jeziorakiem w Siemianach.

Na karty i wpłaty czekamy do 20 maja (termin przedłużony do 5 czerwca)! Karty pobrać można TU: http://bit.ly/kartyoboz2016.

harcerskielato_negatywoweObóz harcerski, 7 – 22 lipca. Koszt: 980 zł – zrzeszeni w ZHP, 1080 zł – niezrzeszeni w ZHP.
Kolonia zuchowa, 11 – 22 lipca. Koszt: 880 zł – zrzeszeni w ZHP, 980 zł – niezrzeszeni w ZHP.

Dodatkowe pytania prosimy kierować do drużynowych lub mailowo na adres: [email protected].

CZUWAJ!

Posted in Szkolenia and tagged .