Informacja o wyjeździe na obóz 2021 w Potęgowie

INFORMACJA NA TEMAT WYJAZDU NA OBÓZ

UWAGA: na zbiórkę przychodzimy w mundurach! 
Informujemy, że zbiórka na wyjazd na obóz harcerski odbędzie się w niedzielę 27 czerwca o godzinie 10:00 na parkingu przy Operze Leśnej (Sopot, ul. Moniuszki). Prosimy o przyjście punktualnie na godzinę 10:00 nie wcześniej ani nie później. 
Ze względu na reżim sanitarny prosimy szczególnie prosimy o stosowanie się do naszych próśb. 
Podczas zbiórki musimy zachować dystans społeczny oraz nosić maseczki. Rodzice nie mogą wchodzić do autokarów, którymi będziemy jechać na obóz. 
Prosimy o wypełnienie oświadczenia dla harcerzy o lekach które przyjmują Państwa Dzieci (link na końcu). Leki powinny być przygotowanie i oznaczenie w sposób czytelny i przekazane opiekunom na miejscu zbiórki razem z oświadczeniem.  
Dodatkowo proszę wypełnić oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych o stanie zdrowia – jest to niezbędny element wyjazdu. 
Przypominamy, że harcerze powinni być spakowani w plecaki (prosimy nie pakować się w walizki ani w siatki) oraz o zażyciu leków na chorobę lokomocyjną.
Oświadczenie dot. leków: oświadczneie 2021
Oświadczenie o stanie zdrowia: Zał. nr 19 Oświadczenia rodziców opiekunów prawnych w dniu rozpoczęcia wypoczynku (1)

Już 🗓 27 czerwca 2021 roku rozpoczniemy Harcerską Akcją Letnią Hufca ZHP Sopot. Zapraszamy harcerzy i harcerzy starszych do Potęgowa do Harcerskiej Bazy Obozowej Hufca ZHP Rumia.
W tym roku spędzimy 13 dni w namiotach nad jeziorem Potęgowskim w gronie swoich koleżanek i kolegów z drużyny harcerskiej. ⛺
Termin: 27.06-10.07
Miejsce: Potęgowo
Koszt – 1050zł za osobę (*1000zł za osobę w przypadku rodzeństw)
Komendantka HAL – phm. Patrycja Misiołek
Telefon: 605 393 710
Kartę kwalifikacyjną na obóz, należy złożyć do 10.06.
karta_kwalifikacyjna_NIEPEŁNOLETNI
Posted in News.