Informacja o wyjeździe na zimowisko

Ahoj Załogo!⚓ 
Już za 2 tygodnie (09.02.2019) wypływamy w nasz niezwykły rejs do Strzebielina!
Nasz statek odpłynie z portu zwanego Dworcem w Gdyni Głównej, i dlatego tam ogłaszamy zbiórkę.
Wszyscy piraci proszeni są o stawienie się przy kasach biletowych już o 10.45 w pełnym umundurowaniu (pamiętajcie odpowiednich spodniach (ciemne, jednolite, nie dresowe) i o mundurowych nakryciach głowy) i z pełnym ekwipunkiem! 
Rodziców dzielnych żeglarzy prosimy o dokładne sprawdzenie zawartości plecaka, muszą się tam znaleźć takie rzeczy jak karimata, menażka, krem na mróz, porządne spodnie i buty, nie można też zapomnieć o czapkach, szalikach i rękawiczkach!
Prosimy też o przygotowanie legitymacji z wpisanym numerem PESEL oraz leków, które na miejscu przekażą Państwo opiekunom. 
Przypominamy również, że za sprzęt elektroniczny nie odpowiadamy – lepiej nie brać, żeby nie wypadł za burtę! 
Nasza przygoda zakończy się 14.02.2019 w tym samym miejscu o 12.30. Jeśli nie będą Państwo mogli odebrać swojego pirata osobiście, prosimy o pisemną zgodę z upoważnieniem do odbioru przez innego opiekuna (zgoda musi zawierać numery dowodów). 
Prosimy się nie spóźniać i pamiętać o dobrym humorze!
AHOJ! 🌊
_______________

Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Sopotu.

Posted in News.